Menu
Nyheder 15. november kl. 20:02
Coronaspaskrav fra 12. november 2021
Nyheder
30. september kl. 08:15 Vind lækre produkter fra Frisør Vest
Nyheder
30. september kl. 08:13 Cafe AIA sponserer pizza til lotteriet
Nyheder
29. september kl. 07:29 Vind gavekort fra By Hein
Nyheder
27. september kl. 18:30 Hobbybien donorer præmier til lotteriet
Klubbens kommende kampe
November 2021
27.
lørdag
10.00
AIA/Tranbjerg
3 - 0
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 5 - Vinterturneringen (2009) 11M • Pulje 33
Brøruphus Efterskole Kunstgræsbane
VSK Aarhus
Brøruphus Efterskole Kunstgræsbane
27.
lørdag
10.00
AIA/Tranbjerg
Spillet
Herrer
U10
U10 Drenge B Kunstgræs (2012) 5M (27./28. nov) • Pulje 8
Højbo Stadion Kunstgræsbane
Ry Fodbold
Højbo Stadion Kunstgræsbane
27.
lørdag
10.00
Hadsten SK
Spillet
Herrer
U9
U9 Drenge B Kunstgræs (2013) 5M (27./28. nov) • Pulje 24
Aabyhøj IF Kunstgræsbane
AIA/Tranbjerg
Aabyhøj IF Kunstgræsbane
27.
lørdag
10.30
Silkeborg IF (2)
Spillet
Herrer
U10
U10 Drenge B Kunstgræs (2012) 5M (27./28. nov) • Pulje 8
Højbo Stadion Kunstgræsbane
AIA/Tranbjerg
Højbo Stadion Kunstgræsbane
27.
lørdag
10.30
AIA/Tranbjerg
Spillet
Herrer
U10
U10 Drenge C Kunstgræs (2012) 5M (27./28. nov) • Pulje 16
Hovedgaard Kunstgræs
Hovedgård IF
Hovedgaard Kunstgræs
27.
lørdag
10.30
AIA/Tranbjerg
Spillet
Herrer
U9
U9 Drenge B Kunstgræs (2013) 5M (27./28. nov) • Pulje 24
Aabyhøj IF Kunstgræsbane
HEI
Aabyhøj IF Kunstgræsbane
27.
lørdag
11.00
FC Skanderborg
Spillet
Herrer
U10
U10 Drenge B Kunstgræs (2012) 5M (27./28. nov) • Pulje 8
Højbo Stadion Kunstgræsbane
AIA/Tranbjerg
Højbo Stadion Kunstgræsbane
27.
lørdag
11.00
Odder IGF
Spillet
Herrer
U10
U10 Drenge C Kunstgræs (2012) 5M (27./28. nov) • Pulje 16
Hovedgaard Kunstgræs
AIA/Tranbjerg
Hovedgaard Kunstgræs
27.
lørdag
11.00
AIA/Tranbjerg
Spillet
Herrer
U10
U10 Drenge C Kunstgræs (2012) 5M (27./28. nov) • Pulje 16
Hovedgaard Kunstgræs
Hørning IF
Hovedgaard Kunstgræs
27.
lørdag
11.00
AIA/Tranbjerg
Spillet
Herrer
U9
U9 Drenge B Kunstgræs (2013) 5M (27./28. nov) • Pulje 24
Aabyhøj IF Kunstgræsbane
Aabyhøj IF (2)
Aabyhøj IF Kunstgræsbane
27.
lørdag
14.15
Helsted Fremad IF
Omklædning 1
livescore
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 5 - Vinterturnering (2008) 11M • Pulje 25
Quickpoint Park Helsted Kunstgræsbane
Bane 3
AIA/Tranbjerg
Omklædning 2
Quickpoint Park Helsted Kunstgræsbane
Bane 3
28.
søndag
09.00
AIA/Tranbjerg
-
Herrer
U8
U8 Drenge B Kunstgræs (2014) 5M (27./28. nov) • Pulje 41
AURA Park (Stavtrup) Kunstgræs
VSK Aarhus
AURA Park (Stavtrup) Kunstgræs
28.
søndag
09.30
Stavtrup IF
-
Herrer
U8
U8 Drenge B Kunstgræs (2014) 5M (27./28. nov) • Pulje 41
AURA Park (Stavtrup) Kunstgræs
AIA/Tranbjerg
AURA Park (Stavtrup) Kunstgræs
28.
søndag
10.00
VRI (1)
-
Herrer
U8
U8 Drenge B Kunstgræs (2014) 5M (27./28. nov) • Pulje 41
AURA Park (Stavtrup) Kunstgræs
AIA/Tranbjerg
AURA Park (Stavtrup) Kunstgræs
28.
søndag
10.30
Stilling IF
-
Herrer
U9
U9 Drenge C Kunstgræs (2013) 5M (27./28. nov) • Pulje 32
Nybolig Kunstarena
AIA/Tranbjerg
Nybolig Kunstarena
28.
søndag
10.30
VRI
-
Herrer
U8
U8 Drenge C Kunstgræs(2014) 5M (27./28. nov) • Pulje 44
AURA Park (Stavtrup) Kunstgræs
AIA/Tranbjerg
AURA Park (Stavtrup) Kunstgræs
28.
søndag
11.00
AIA/Tranbjerg
-
Herrer
U9
U9 Drenge C Kunstgræs (2013) 5M (27./28. nov) • Pulje 32
Nybolig Kunstarena
TMG
Nybolig Kunstarena
28.
søndag
11.00
AIA/Tranbjerg
-
Herrer
U8
U8 Drenge C Kunstgræs(2014) 5M (27./28. nov) • Pulje 44
AURA Park (Stavtrup) Kunstgræs
VSK Aarhus
AURA Park (Stavtrup) Kunstgræs
28.
søndag
11.30
Hatting-Torsted Fodbold
-
Herrer
U9
U9 Drenge C Kunstgræs (2013) 5M (27./28. nov) • Pulje 32
Nybolig Kunstarena
AIA/Tranbjerg
Nybolig Kunstarena
28.
søndag
11.30
AIA/Tranbjerg
-
Herrer
U8
U8 Drenge C Kunstgræs(2014) 5M (27./28. nov) • Pulje 44
AURA Park (Stavtrup) Kunstgræs
Skødstrup SF
AURA Park (Stavtrup) Kunstgræs
28.
søndag
12.00
AIA/Tranbjerg
-
Herrer
U8
U8 Drenge A Kunstgræs (2014) 5M (27./28. nov) • Pulje 36
Højbo Stadion Kunstgræsbane
Hadsten SK
Højbo Stadion Kunstgræsbane
28.
søndag
12.00
AIA/Tranbjerg
-
Herrer
U11
U11 Drenge Kunstgræsturnering - 2. stævne • Pulje 95
Stensballe Kunstgræs Arena
FC Skanderborg (2)
Stensballe Kunstgræs Arena
28.
søndag
12.30
FC Skanderborg
-
Herrer
U8
U8 Drenge A Kunstgræs (2014) 5M (27./28. nov) • Pulje 36
Højbo Stadion Kunstgræsbane
AIA/Tranbjerg
Højbo Stadion Kunstgræsbane
28.
søndag
12.40
Stensballe IK (3)
-
Herrer
U11
U11 Drenge Kunstgræsturnering - 2. stævne • Pulje 95
Stensballe Kunstgræs Arena
AIA/Tranbjerg
Stensballe Kunstgræs Arena
28.
søndag
13.00
Virup IF
-
Herrer
U8
U8 Drenge A Kunstgræs (2014) 5M (27./28. nov) • Pulje 36
Højbo Stadion Kunstgræsbane
AIA/Tranbjerg
Højbo Stadion Kunstgræsbane
28.
søndag
13.20
Hørning IF (3)
-
Herrer
U11
U11 Drenge Kunstgræsturnering - 2. stævne • Pulje 95
Stensballe Kunstgræs Arena
AIA/Tranbjerg
Stensballe Kunstgræs Arena
28.
søndag
13.30
AIA/Tranbjerg
-
Kvinder
U12
U12 Piger kunstgræsturnering - 2. stævne • Pulje 121
XL Park, Vorup - Kunstgræsbane Ulvehøj
Farsø/Ullits IK
XL Park, Vorup - Kunstgræsbane Ulvehøj
28.
søndag
14.10
Aars IK
-
Kvinder
U12
U12 Piger kunstgræsturnering - 2. stævne • Pulje 121
XL Park, Vorup - Kunstgræsbane Ulvehøj
AIA/Tranbjerg
XL Park, Vorup - Kunstgræsbane Ulvehøj
28.
søndag
14.50
Skødstrup SF
-
Kvinder
U12
U12 Piger kunstgræsturnering - 2. stævne • Pulje 121
XL Park, Vorup - Kunstgræsbane Ulvehøj
AIA/Tranbjerg
XL Park, Vorup - Kunstgræsbane Ulvehøj