Menu
Nyheder 29. april kl. 12:58
Kom og se det ny-renoverede stadion
Nyheder
03. februar kl. 19:35 Indkaldelse generalforsamling onsdag 9. marts 2022
Nyheder
17. januar kl. 14:36 Opstart herrer senior
Nyheder
08. december kl. 09:54 Tilmelding Fodboldskole 2022
Nyheder
15. november kl. 20:02 Coronaspaskrav fra 12. november 2021
Klubbens kommende kampe
Maj 2022
21.
lørdag
10.00
BMI (1)
Spillet
Herrer
U7
U7 Drenge (2015) 3M - lørdag d. 21/5 • Pulje 313
Malling Skole
AIA/Tranbjerg (3)
Malling Skole
21.
lørdag
10.00
BMI (2)
Spillet
Herrer
U7
U7 Drenge (2015) 3M - lørdag d. 21/5 • Pulje 313
Malling Skole
AIA/Tranbjerg (2)
Malling Skole
21.
lørdag
10.00
Stilling IF
Spillet
Herrer
U9
U9 Drenge C (2013) 5M - Forår 2022 • Pulje 594
Robotize Park
AIA/Tranbjerg
Robotize Park
21.
lørdag
10.00
AIA/Tranbjerg
Spillet
Herrer
U8
U8 Drenge A (2014) 5M - Forår 2022 • Pulje 616
Højbo Stadion
Bane 8 B
Viby IF
Højbo Stadion
Bane 8 B
21.
lørdag
10.00
Viby IF
Spillet
Herrer
U8
U8 Drenge C (2014) 5M - Forår 2022 • Pulje 650
MENY Harlev Park - Næshøj Idrætscenter
Bane 5
AIA/Tranbjerg (2)
MENY Harlev Park - Næshøj Idrætscenter
Bane 5
21.
lørdag
10.00
AIA/Tranbjerg
Spillet
Herrer
U10
U10 Drenge C (2012) 5M - Forår 2022 • Pulje 533
Malling Skole
BMI
Malling Skole
21.
lørdag
10.15
AIA/Tranbjerg (3)
Spillet
Herrer
U7
U7 Drenge (2015) 3M - lørdag d. 21/5 • Pulje 313
Malling Skole
BMI (2)
Malling Skole
21.
lørdag
10.15
AIA/Tranbjerg (2)
Spillet
Herrer
U7
U7 Drenge (2015) 3M - lørdag d. 21/5 • Pulje 313
Malling Skole
BMI (1)
Malling Skole
21.
lørdag
10.30
IF Lyseng
livescore
1 - 4
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 4 (2008) 11M - forår 2022 • Pulje 645
Lyseng Idrætspark
Kunstbane
AIA/Tranbjerg
Lyseng Idrætspark
Kunstbane
21.
lørdag
10.30
AIA/Tranbjerg (1)
Spillet
Herrer
U7
U7 Drenge (2015) 3M - lørdag d. 21/5 • Pulje 309
Lyseng Idrætspark
Bane 10
IF Lyseng (6)
Lyseng Idrætspark
Bane 10
21.
lørdag
10.30
AIA/Tranbjerg (2)
Spillet
Herrer
U7
U7 Drenge (2015) 3M - lørdag d. 21/5 • Pulje 313
Malling Skole
AIA/Tranbjerg (3)
Malling Skole
21.
lørdag
10.30
Hadsten SK
Spillet
Herrer
U8
U8 Drenge A (2014) 5M - Forår 2022 • Pulje 616
Højbo Stadion
Bane 5 B
AIA/Tranbjerg
Højbo Stadion
Bane 5 B
21.
lørdag
10.30
AGF, Aarhus
Spillet
Herrer
U8
U8 Drenge C (2014) 5M - Forår 2022 • Pulje 650
MENY Harlev Park - Næshøj Idrætscenter
Bane 4
AIA/Tranbjerg (1)
MENY Harlev Park - Næshøj Idrætscenter
Bane 4
21.
lørdag
10.30
AIA/Tranbjerg (2)
Spillet
Herrer
U8
U8 Drenge C (2014) 5M - Forår 2022 • Pulje 650
MENY Harlev Park - Næshøj Idrætscenter
Bane 5
BMI
MENY Harlev Park - Næshøj Idrætscenter
Bane 5
21.
lørdag
10.40
AIA/Tranbjerg
Spillet
Herrer
U9
U9 Drenge C (2013) 5M - Forår 2022 • Pulje 594
Robotize Park
Stjær B
Robotize Park
21.
lørdag
10.40
Odder IGF
Spillet
Herrer
U10
U10 Drenge C (2012) 5M - Forår 2022 • Pulje 533
Malling Skole
AIA/Tranbjerg
Malling Skole
21.
lørdag
10.45
AIA/Tranbjerg (1)
Spillet
Herrer
U7
U7 Drenge (2015) 3M - lørdag d. 21/5 • Pulje 309
Lyseng Idrætspark
Bane 10
AGF, Aarhus (1)
Lyseng Idrætspark
Bane 10
21.
lørdag
10.45
AIA/Tranbjerg (3)
Spillet
Herrer
U7
U7 Drenge (2015) 3M - lørdag d. 21/5 • Pulje 313
Malling Skole
BMI (1)
Malling Skole
21.
lørdag
10.45
AIA/Tranbjerg (2)
Spillet
Herrer
U7
U7 Drenge (2015) 3M - lørdag d. 21/5 • Pulje 313
Malling Skole
BMI (2)
Malling Skole
21.
lørdag
11.00
IF Lyseng (5)
Spillet
Herrer
U7
U7 Drenge (2015) 3M - lørdag d. 21/5 • Pulje 309
Lyseng Idrætspark
Bane 10
AIA/Tranbjerg (1)
Lyseng Idrætspark
Bane 10
21.
lørdag
11.00
AIA/Tranbjerg (1)
Spillet
Herrer
U8
U8 Drenge C (2014) 5M - Forår 2022 • Pulje 650
MENY Harlev Park - Næshøj Idrætscenter
Bane 5
Viby IF
MENY Harlev Park - Næshøj Idrætscenter
Bane 5
21.
lørdag
11.15
AGF, Aarhus (2)
Spillet
Herrer
U7
U7 Drenge (2015) 3M - lørdag d. 21/5 • Pulje 309
Lyseng Idrætspark
Bane 10
AIA/Tranbjerg (1)
Lyseng Idrætspark
Bane 10
21.
lørdag
12.00
AIA/Tranbjerg (1)
Spillet
Herrer
U6
U6 Drenge (2016) 3M - lørdag d. 21/5 • Pulje 353
Grønløkke Stadion
Bane 7 3-5 mands
IF Lyseng (5)
Grønløkke Stadion
Bane 7 3-5 mands
21.
lørdag
12.00
AIA/Tranbjerg (3)
Spillet
Herrer
U6
U6 Drenge (2016) 3M - lørdag d. 21/5 • Pulje 353
Grønløkke Stadion
Bane 7 3-5 mands
ASA, Aarhus (2)
Grønløkke Stadion
Bane 7 3-5 mands
21.
lørdag
12.20
IF Lyseng (5)
Spillet
Herrer
U6
U6 Drenge (2016) 3M - lørdag d. 21/5 • Pulje 353
Grønløkke Stadion
Bane 7 3-5 mands
AIA/Tranbjerg (3)
Grønløkke Stadion
Bane 7 3-5 mands
21.
lørdag
12.20
ASA, Aarhus (1)
Spillet
Herrer
U6
U6 Drenge (2016) 3M - lørdag d. 21/5 • Pulje 353
Grønløkke Stadion
Bane 7 3-5 mands
AIA/Tranbjerg (1)
Grønløkke Stadion
Bane 7 3-5 mands
21.
lørdag
12.40
AIA/Tranbjerg (3)
Spillet
Herrer
U6
U6 Drenge (2016) 3M - lørdag d. 21/5 • Pulje 353
Grønløkke Stadion
Bane 7 3-5 mands
ASA, Aarhus (1)
Grønløkke Stadion
Bane 7 3-5 mands
21.
lørdag
12.40
AIA/Tranbjerg (1)
Spillet
Herrer
U6
U6 Drenge (2016) 3M - lørdag d. 21/5 • Pulje 353
Grønløkke Stadion
Bane 7 3-5 mands
IF Lyseng (4)
Grønløkke Stadion
Bane 7 3-5 mands
21.
lørdag
13.30
Aabyhøj IF
livescore
0 - 2
Herrer
Senior
Herrer Serie 2 - Forår 2022 • Pulje 19
Aabyhøj Stadion
Stadion
AIA/Tranbjerg
Aabyhøj Stadion
Stadion
22.
søndag
10.00
Stavtrup/Viby
Omklædning 1
UHT
Herrer
U14
U14 Drenge C (2008) 8M - Forår 2022 • Pulje 22
AURA Park (Stavtrup)
Bane 2B mod tennis
AIA/Tranbjerg
Omklædning 2
AURA Park (Stavtrup)
Bane 2B mod tennis
22.
søndag
10.00
AIA/Tranbjerg (1)
Omklædning 1
-
Kvinder
U9
U9 Piger B (2013) 5M - Forår 2022 • Pulje 751
Aabyhøj Stadion
Kunstgræs B
Galten FS
Omklædning 1
Aabyhøj Stadion
Kunstgræs B
22.
søndag
10.30
Brabrand IF (1)
Omklædning 1
-
Herrer
U8
U8 Drenge B (2014) 5M - Forår 2022 • Pulje 625
AURA Park (Stavtrup)
Bane 4
AIA/Tranbjerg
Omklædning 2
AURA Park (Stavtrup)
Bane 4
22.
søndag
10.40
Aabyhøj IF
Omklædning 5
-
Herrer
U9
U9 Drenge B (2013) 5M - Forår 2022 • Pulje 576
MENY Harlev Park - Næshøj Idrætscenter
Bane 4
AIA/Tranbjerg
Omklædning 6
MENY Harlev Park - Næshøj Idrætscenter
Bane 4
22.
søndag
10.40
VRI
Omklædning 1
-
Kvinder
U9
U9 Piger B (2013) 5M - Forår 2022 • Pulje 751
Aabyhøj Stadion
Kunstgræs A
AIA/Tranbjerg (1)
Omklædning 1
Aabyhøj Stadion
Kunstgræs A
22.
søndag
10.40
Voerladegaard IF
-
Kvinder
U9
U9 Piger B (2013) 5M - Forår 2022 • Pulje 752
INOX Park
AIA/Tranbjerg (2)
INOX Park
22.
søndag
11.00
AIA/Tranbjerg
Omklædning 1
-
Herrer
U8
U8 Drenge B (2014) 5M - Forår 2022 • Pulje 625
AURA Park (Stavtrup)
Bane 5
tst Fodbold
Omklædning 2
AURA Park (Stavtrup)
Bane 5
22.
søndag
11.20
AIA/Tranbjerg
Omklædning 5
-
Herrer
U9
U9 Drenge B (2013) 5M - Forår 2022 • Pulje 576
MENY Harlev Park - Næshøj Idrætscenter
Bane 5
Ry Fodbold (1)
Omklædning 6
MENY Harlev Park - Næshøj Idrætscenter
Bane 5
22.
søndag
11.20
AIA/Tranbjerg (2)
-
Kvinder
U9
U9 Piger B (2013) 5M - Forår 2022 • Pulje 752
INOX Park
TMG
INOX Park
22.
søndag
12.00
BK 22
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 5 (2009) 11M/9M - forår 2022 • Pulje 772
Søndervangskolen
AIA/Tranbjerg
Søndervangskolen
22.
søndag
13.30
AIA/Tranbjerg
-
Kvinder
U11
U11 Piger C (2011) 5M - Forår 2022 • Pulje 710
SuperBrugsen Kolt Park
Ry Fodbold (1)
SuperBrugsen Kolt Park
22.
søndag
14.10
FC Skanderborg
-
Kvinder
U11
U11 Piger C (2011) 5M - Forår 2022 • Pulje 710
SuperBrugsen Kolt Park
AIA/Tranbjerg
SuperBrugsen Kolt Park
22.
søndag
15.00
IF Lyseng
6
-
Herrer
Senior
Herre C2 (+16) 7M - Forår 2022 • Pulje 144
Lyseng Idrætspark
Bane 2a
AIA/Tranbjerg (2)
5
Lyseng Idrætspark
Bane 2a
22.
søndag
16.00
AIA/Tranbjerg
Omklædning 9
HHT
Herrer
Senior
Herrer Serie 5.2 11M/9M ombrydning - Forår 2022 • Pulje 298
Grønløkke Stadion
Bane 5 11 mands Stadionbane
Dynamo Petrobras
Omklædning 7
Grønløkke Stadion
Bane 5 11 mands Stadionbane
23.
mandag
17.45
AIA/Tranbjerg
-
Herrer
U11
U11 Drenge B2 (2011) 8M - Forår 2022 • Pulje 26
Grønløkke Stadion
Solbjerg IF
Grønløkke Stadion
23.
mandag
19.00
AIA/Tranbjerg
-
Herrer
M+32
ØOB Oldboys 35 år 11 mands • Kreds 4
Grønløkke Stadion
Stavtrup IF (2)
Grønløkke Stadion
23.
mandag
19.00
VSK Aarhus
-
Herrer
M+45
ØOB Oldboys 45 år 11 mands • Kreds 8
VSK Aarhus
AIA/Tranbjerg
VSK Aarhus
23.
mandag
19.00
AIA/Tranbjerg
-
Herrer
M+45
ØOB Oldboys 45 år 7 mands • Kreds 15
Grønløkke Stadion
Hornbæk SF
Grønløkke Stadion
23.
mandag
19.00
Viby IF
Omklædning 7 - 1. sal
-
Herrer
M+60
ØOB Oldboys 60 år 7 mands • Kreds 19
Viby Idrætspark
Bane 4
AIA/Tranbjerg
Omklædning 15 - Tennis huset
Viby Idrætspark
Bane 4
23.
mandag
19.00
AIA/Tranbjerg (2)
-
Herrer
M+32
M+32 7M - Forår 2022 • Pulje 151
Grønløkke Stadion
Voerladegaard IF
Grønløkke Stadion
23.
mandag
19.30
Aarhus 1900
-
Kvinder
Senior
Kvinder Serie 2 11M/9M - Forår 2022 • Pulje 274
Fort Langenæs
AIA/Tranbjerg
Fort Langenæs
24.
tirsdag
17.30
AIA/Tranbjerg
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 5 (2009) 11M/9M - forår 2022 • Pulje 772
Grønløkke Stadion
IF Lyseng
Grønløkke Stadion
24.
tirsdag
19.00
AIA/Tranbjerg
livescore
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 2 - Forår 2022 • Pulje 19
Grønløkke Stadion
Viby IF (2)
Grønløkke Stadion
24.
tirsdag
19.00
AIA/Tranbjerg
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 3 - Forår 2022 • Pulje 40
Grønløkke Stadion
Aarhus 1900
Grønløkke Stadion
25.
onsdag
17.30
Stilling IF
Omklædningsrum 1
-
Herrer
U12
U12 Drenge C1 (2010) 8M - Forår 2022 • Pulje 83
Stilling Skole
Bane 8
AIA/Tranbjerg
Omklædningsrum 2
Stilling Skole
Bane 8
25.
onsdag
19.00
Fuglebakken KFUM (1)
-
Herrer
Senior
Herre C2 (+16) 7M - Forår 2022 • Pulje 144
Ellehøjskolen
AIA/Tranbjerg (2)
Ellehøjskolen
25.
onsdag
19.00
AIA/Tranbjerg (1)
-
Herrer
Senior
Herre C2 (+16) 7M - Forår 2022 • Pulje 145
Grønløkke Stadion
Fuglebakken KFUM (4)
Grønløkke Stadion
25.
onsdag
19.00
AIA/Tranbjerg
-
Kvinder
K+29
K+29 7M - Forår 2022 • Pulje 320
Grønløkke Stadion
JAI, Aarhus
Grønløkke Stadion
26.
torsdag
10.10
Hadsten SK
-
Herrer
U5
U5 Drenge (2017) DBU 3-Bold Tour IF Lyseng 26/5 • Pulje 1
Lyseng Idrætspark
AIA/Tranbjerg (2)
Lyseng Idrætspark
26.
torsdag
10.10
AIA/Tranbjerg (1)
-
Herrer
U5
U5 Drenge (2017) DBU 3-Bold Tour IF Lyseng 26/5 • Pulje 2
Lyseng Idrætspark
BMI (4)
Lyseng Idrætspark
26.
torsdag
10.30
AIA/Tranbjerg (1)
-
Herrer
U5
U5 Drenge (2017) DBU 3-Bold Tour IF Lyseng 26/5 • Pulje 2
Lyseng Idrætspark
BMI (2)
Lyseng Idrætspark
26.
torsdag
10.40
AIA/Tranbjerg (2)
-
Herrer
U5
U5 Drenge (2017) DBU 3-Bold Tour IF Lyseng 26/5 • Pulje 1
Lyseng Idrætspark
BMI (1)
Lyseng Idrætspark
26.
torsdag
10.50
Grundfør UI
-
Herrer
U5
U5 Drenge (2017) DBU 3-Bold Tour IF Lyseng 26/5 • Pulje 2
Lyseng Idrætspark
AIA/Tranbjerg (1)
Lyseng Idrætspark
26.
torsdag
11.00
BMI (3)
-
Herrer
U5
U5 Drenge (2017) DBU 3-Bold Tour IF Lyseng 26/5 • Pulje 1
Lyseng Idrætspark
AIA/Tranbjerg (2)
Lyseng Idrætspark
26.
torsdag
11.10
Lund IF
-
Herrer
U5
U5 Drenge (2017) DBU 3-Bold Tour IF Lyseng 26/5 • Pulje 2
Lyseng Idrætspark
AIA/Tranbjerg (1)
Lyseng Idrætspark
26.
torsdag
11.20
AIA/Tranbjerg (2)
-
Herrer
U5
U5 Drenge (2017) DBU 3-Bold Tour IF Lyseng 26/5 • Pulje 1
Lyseng Idrætspark
Grenaa IF
Lyseng Idrætspark
26.
torsdag
12.00
AIA/Tranbjerg (2)
-
Herrer
U6
U6 Drenge (2016) DBU 3-Bold Tour IF Lyseng 26/5 • Pulje 9
Lyseng Idrætspark
BMI (4)
Lyseng Idrætspark
26.
torsdag
12.00
Hørning IF (1)
-
Herrer
U6
U6 Drenge (2016) DBU 3-Bold Tour IF Lyseng 26/5 • Pulje 10
Lyseng Idrætspark
AIA/Tranbjerg (1)
Lyseng Idrætspark
26.
torsdag
12.20
Stavtrup IF (1)
-
Herrer
U6
U6 Drenge (2016) DBU 3-Bold Tour IF Lyseng 26/5 • Pulje 8
Lyseng Idrætspark
AIA/Tranbjerg (3)
Lyseng Idrætspark
26.
torsdag
12.30
Odder IGF (2)
-
Herrer
U6
U6 Drenge (2016) DBU 3-Bold Tour IF Lyseng 26/5 • Pulje 9
Lyseng Idrætspark
AIA/Tranbjerg (2)
Lyseng Idrætspark
26.
torsdag
12.40
AIA/Tranbjerg (3)
-
Herrer
U6
U6 Drenge (2016) DBU 3-Bold Tour IF Lyseng 26/5 • Pulje 8
Lyseng Idrætspark
BMI (3)
Lyseng Idrætspark
26.
torsdag
12.50
AIA/Tranbjerg (2)
-
Herrer
U6
U6 Drenge (2016) DBU 3-Bold Tour IF Lyseng 26/5 • Pulje 9
Lyseng Idrætspark
Stavtrup IF (2)
Lyseng Idrætspark
26.
torsdag
13.00
Grundfør UI (1)
-
Herrer
U6
U6 Drenge (2016) DBU 3-Bold Tour IF Lyseng 26/5 • Pulje 8
Lyseng Idrætspark
AIA/Tranbjerg (3)
Lyseng Idrætspark
26.
torsdag
13.10
AIA/Tranbjerg (1)
-
Herrer
U6
U6 Drenge (2016) DBU 3-Bold Tour IF Lyseng 26/5 • Pulje 10
Lyseng Idrætspark
Virup IF (1)
Lyseng Idrætspark
26.
torsdag
13.30
AIA/Tranbjerg (1)
-
Herrer
U6
U6 Drenge (2016) DBU 3-Bold Tour IF Lyseng 26/5 • Pulje 10
Lyseng Idrætspark
TMG (1)
Lyseng Idrætspark
26.
torsdag
13.40
Hadsten SK
-
Herrer
U6
U6 Drenge (2016) DBU 3-Bold Tour IF Lyseng 26/5 • Pulje 9
Lyseng Idrætspark
AIA/Tranbjerg (2)
Lyseng Idrætspark
26.
torsdag
13.50
AIA/Tranbjerg (3)
-
Herrer
U6
U6 Drenge (2016) DBU 3-Bold Tour IF Lyseng 26/5 • Pulje 8
Lyseng Idrætspark
Nim IF
Lyseng Idrætspark
26.
torsdag
13.50
BMI (5)
-
Herrer
U6
U6 Drenge (2016) DBU 3-Bold Tour IF Lyseng 26/5 • Pulje 10
Lyseng Idrætspark
AIA/Tranbjerg (1)
Lyseng Idrætspark
26.
torsdag
14.00
Odder IGF (2)
-
Herrer
U9
U9 Drenge (2013) DBU 3-Bold Tour IF Lyseng 26/5 • Pulje 13
Lyseng Idrætspark
AIA/Tranbjerg (4)
Lyseng Idrætspark
26.
torsdag
14.00
AIA/Tranbjerg (2)
-
Herrer
U9
U9 Drenge (2013) DBU 3-Bold Tour IF Lyseng 26/5 • Pulje 11
Lyseng Idrætspark
BMI (4)
Lyseng Idrætspark
26.
torsdag
14.00
Brabrand IF (2)
-
Herrer
U9
U9 Drenge (2013) DBU 3-Bold Tour IF Lyseng 26/5 • Pulje 12
Lyseng Idrætspark
AIA/Tranbjerg (3)
Lyseng Idrætspark
26.
torsdag
14.20
BMI (3)
-
Herrer
U9
U9 Drenge (2013) DBU 3-Bold Tour IF Lyseng 26/5 • Pulje 10
Lyseng Idrætspark
AIA/Tranbjerg (1)
Lyseng Idrætspark
26.
torsdag
14.30
Brabrand IF (1)
-
Herrer
U9
U9 Drenge (2013) DBU 3-Bold Tour IF Lyseng 26/5 • Pulje 13
Lyseng Idrætspark
AIA/Tranbjerg (4)
Lyseng Idrætspark
26.
torsdag
14.30
Brabrand IF (4)
-
Herrer
U9
U9 Drenge (2013) DBU 3-Bold Tour IF Lyseng 26/5 • Pulje 11
Lyseng Idrætspark
AIA/Tranbjerg (2)
Lyseng Idrætspark
26.
torsdag
14.40
AIA/Tranbjerg (1)
-
Herrer
U9
U9 Drenge (2013) DBU 3-Bold Tour IF Lyseng 26/5 • Pulje 10
Lyseng Idrætspark
Bruunshåb/Tapdrup IF (1)
Lyseng Idrætspark
26.
torsdag
14.50
AIA/Tranbjerg (2)
-
Herrer
U9
U9 Drenge (2013) DBU 3-Bold Tour IF Lyseng 26/5 • Pulje 11
Lyseng Idrætspark
VRI (1)
Lyseng Idrætspark
26.
torsdag
15.00
AIA/Tranbjerg (4)
-
Herrer
U9
U9 Drenge (2013) DBU 3-Bold Tour IF Lyseng 26/5 • Pulje 13
Lyseng Idrætspark
IF Lyseng (2)
Lyseng Idrætspark
26.
torsdag
15.00
Sabro IF
-
Herrer
U9
U9 Drenge (2013) DBU 3-Bold Tour IF Lyseng 26/5 • Pulje 10
Lyseng Idrætspark
AIA/Tranbjerg (1)
Lyseng Idrætspark
26.
torsdag
15.10
AIA/Tranbjerg (3)
-
Herrer
U9
U9 Drenge (2013) DBU 3-Bold Tour IF Lyseng 26/5 • Pulje 12
Lyseng Idrætspark
IF Lyseng (3)
Lyseng Idrætspark
26.
torsdag
15.30
AIA/Tranbjerg (4)
-
Herrer
U9
U9 Drenge (2013) DBU 3-Bold Tour IF Lyseng 26/5 • Pulje 13
Lyseng Idrætspark
BMI (2)
Lyseng Idrætspark
26.
torsdag
15.30
AIA/Tranbjerg (3)
-
Herrer
U9
U9 Drenge (2013) DBU 3-Bold Tour IF Lyseng 26/5 • Pulje 12
Lyseng Idrætspark
Odder IGF (1)
Lyseng Idrætspark
26.
torsdag
15.40
Bruunshåb/Tapdrup IF (2)
-
Herrer
U9
U9 Drenge (2013) DBU 3-Bold Tour IF Lyseng 26/5 • Pulje 11
Lyseng Idrætspark
AIA/Tranbjerg (2)
Lyseng Idrætspark
26.
torsdag
15.50
AIA/Tranbjerg (1)
-
Herrer
U9
U9 Drenge (2013) DBU 3-Bold Tour IF Lyseng 26/5 • Pulje 10
Lyseng Idrætspark
IF Lyseng (1)
Lyseng Idrætspark
26.
torsdag
15.50
VRI (2)
-
Herrer
U9
U9 Drenge (2013) DBU 3-Bold Tour IF Lyseng 26/5 • Pulje 12
Lyseng Idrætspark
AIA/Tranbjerg (3)
Lyseng Idrætspark