Menu

1. Herrer

Vi har 3 hold tilmeldt DBU turneringen i henholdsvis serie 2, serie 3 og serie 5.

Kontingentet udgør 1800 kr. årligt og opkræves i april.

Ind- og udmeldelse skal foregå via hjemmesiden under punktet "Om klubben" 

Specialtræning:

Lasse Hansen, mobil: 60 15 01 93 mail: lasseh89@hotmail.com

Målmandstræning:

Lars Hoffmeister

 

Sæson opstart lørdag den 4. februar 2023 kl. 12.00 med information og suppe kl. 14.00.

Derefter træning hver tirsdag og torsdag kl. 18.30 – 20.00.

Ind- og udmeldelse skal foregå via hjemmesiden under punktet "Om klubben" 

 

Træner team 1. hold

Træner, 1. hold

Benjamin Debel

31 39 28 73

ben.ja10@live.dk

Holdleder, 1. hold

Rene Godtfredsen

 

renegot4@gmail.com

 

Træner team 2. hold/U19

Træner, 2. hold

Bo Sund

23 32 31 16

Bosund@mail.dk

ass. træner, 2. hold

Tobias Glad

28 45 07 95

tobiasglad@gmail.com

Holdleder, 2. hold

Silas Trusbak

29 71 42 50

silas_trusbak_1@hotmail.com

 

 

Årgang 2004/2005 (U19)

Sæson opstart lørdag den 4. februar 2023 kl. 12.00 med information og suppe kl. 14.00.

Derefter træning hver tirsdag og torsdag kl. 18.30 – 20.00.

Det er målet at deltage i turneringen med et U19 hold, alternativt alle U19 spiller med senior.

Træningen vil uanset hvad, foregå sammen med senior herrer.

Ind- og udmeldelse skal foregå via hjemmesiden under punktet "Om klubben" 

 

Træner, U19

Træner

Bo Sund

23 32 31 16

Bosund@gmail.dk

Holdleder

Martin Skøtt

21 69 08 40

martinskott@gmail.com



 

Holdets stab

Træner
ingen pic
Benjamin Holmgaard Debel
Holdleder
ingen pic
René Godfredsen

Træningstider

1. Herrer
Dag Tid Omkl. Bane
Tirsdag 18:30 - 20:00 Bane 3 11 mands trænings og kampbane
Torsdag 18:30 - 20:00 Bane 3 11 mands trænings og kampbane

Spillerliste

profil
Andreas Laursen
profil
Casper Laugesen Kristensen
ingen img
Christian Hechmann
ingen img
Christian Rahbek
profil
Daniel Hanberg Jensen
profil
Frederik Buhl
ingen img
Frederik Rokkedal Jensen
profil
Henrik Sejersen
ingen img
Jeppe Jøker
profil
Jonas Jull
profil
Kasper Dalsgaard Laursen
ingen img
Kasper Duus
ingen img
Mathias Gramstrup
profil
Michael Møller
ingen img
Morten Loft Jensen
profil
Morten Søby Kristensen
profil
Patrick Jensen
ingen img
Peter Chr. Nielsen
ingen img
Rasmus Holm Egebæk
profil
Simon Birk

StillingPokalen 2022/23 • Pulje 1

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Aarhus Fremad 4 4 0 0 12
2 SønderjyskE 4 4 0 0 12
3 Vejle Boldklub 4 4 0 0 12
4 Middelfart 4 3 0 1 9
5 Viborg 3 3 0 0 9
6 FC Nordsjælland 3 3 0 0 9
7 Thisted FC 4 3 0 1 9
8 Nykøbing FC 4 3 0 1 9
9 Fremad Amager 4 3 0 1 9
10 AGF 3 2 0 1 6
11 Hørsholm-Usserød IK 3 2 0 1 6
12 Ishøj IF 3 2 0 1 6
13 Vendsyssel FF 3 2 0 1 6
14 Næstved 3 2 0 1 6
15 Silkeborg IF 2 2 0 0 6
16 F.C. København 2 2 0 0 6
17 FC Roskilde 3 2 0 1 6
18 Vanløse 3 2 0 1 6
19 HB Køge 3 2 0 1 6
20 Hobro IK 3 2 0 1 6
21 FC Helsingør 3 2 0 1 6
22 AaB 2 2 0 0 6
23 BSF 3 2 0 1 6
24 AC Horsens 3 2 0 1 6
25 AB 3 2 0 1 6
26 Brabrand 3 2 0 1 6
27 FA 2000 3 2 0 1 6
28 Sædding/G IF 3 2 0 1 6
29 Skive 2 1 1 0 4
30 Næsby BK 3 1 1 1 4
31 Ringkøbing 2 1 0 1 3
32 FC Fredericia 2 1 0 1 3
33 FC Midtjylland 2 1 0 1 3
34 Tårnby FF 2 1 0 1 3
35 Brønshøj 2 1 0 1 3
36 Young Boys FD 2 1 0 1 3
37 Kastrup Bk 2 1 0 1 3
38 Frem 2 1 0 1 3
39 Karlslunde IF 2 1 0 1 3
40 Jammerbugt FC 1 1 0 0 3
41 FC Nakskov 2 1 0 1 3
42 Randers FC 2 1 0 1 3
43 Varde 2 1 0 1 3
44 Hedensted IF 2 1 0 1 3
45 Kolding IF 2 1 0 1 3
46 Allerød FK 2 1 0 1 3
47 Kerteminde BK 2 1 0 1 3
48 FC Culpa 2 1 0 1 3
49 Frederikshavn fI 2 1 0 1 3
50 Jyllinge FC 2 1 0 1 3
51 S.f.B.-Oure FA 2 1 0 1 3
52 Marienlyst 2 1 0 1 3
53 Tuse IF 2 1 0 1 3
54 Viby IF 2 1 0 1 3
55 Vatanspor 2 1 0 1 3
56 Marstal/Rise 1 0 0 1 0
57 Odder 1 0 0 1 0
58 OB 1 0 0 1 0
59 NB Bornholm 1 0 0 1 0
60 Aabenraa BK 1 0 0 1 0
61 B 1909 1 0 0 1 0
62 Dalum IF 1 0 0 1 0
63 HIK 1 0 0 1 0
64 Hillerød Fodbold 1 0 0 1 0
65 Munkebo Bold- og Idrætsklub 1 0 0 1 0
66 FB 1 0 0 1 0
67 Hvidovre 1 0 0 1 0
68 Avarta 1 0 0 1 0
69 B.93 1 0 0 1 0
70 KFUM 1 0 0 1 0
71 KFUM, Roskilde 1 0 0 1 0
72 Klitmøller IF 2 0 0 2 0
73 Mosede BK 1 0 0 1 0
74 Såby Fodbold 1 0 0 1 0
75 Tarup-Paarup IF 1 0 0 1 0
76 VSK Århus 1 0 0 1 0
77 Esbjerg fB 1 0 0 1 0
78 Herlev IF 1 0 0 1 0
79 IF Lyseng 1 0 0 1 0
80 Lyngby BK 1 0 0 1 0
81 MB 1 0 0 1 0
82 Vejgaard B 1 0 0 1 0
83 VRI 1 0 0 1 0
84 Farsø/Ullits IK 1 0 0 1 0
85 Kjellerup IF 1 0 0 1 0
86 ASA, Aarhus 1 0 0 1 0
87 Haarby BK 1 0 0 1 0
88 Ringsted IF 1 0 0 1 0
89 Solrød FC 1 0 0 1 0
90 Union 1 0 0 1 0
91 B. 1973, Herlev 1 0 0 1 0
92 Nørresundby FB 1 0 0 1 0
93 OKS 1 0 0 1 0
94 Tune IF 1 0 0 1 0
95 B. 73, Slagelse 1 0 0 1 0
96 Brøndby IF 1 0 0 1 0
97 Skovshoved IF 1 0 0 1 0
98 Dragør Bk. 1 0 0 1 0
99 Slagelse B&I 1 0 0 1 0
100 LUIF 1 0 0 1 0
101 Give Fremad 1 0 0 1 0
102 Broager UI 1 0 0 1 0
103 Øster Hornum IF 1 0 0 1 0
104 AIA/Tranbjerg 1 0 0 1 0

KampprogramPokalen 2022/23 • Pulje 1

August 2022

AIA/Tranbjerg
0 - 9
livescore
Hjemme
Grønløkke Stadion

Aarhus Fremad