Drenge årgang 2009
Kontingentet opkræves i april og august
Ind- og udmeldelse skal foregå via hjemmesiden under punktet "Om klubben".
Mvh.
BØRNEUDVALGET
Holdets stab
Træningstider
Drenge årgang 2009
Dag | Tid | Omkl. | Bane |
---|---|---|---|
Mandag | 17:45 - 19:00 | Bane 4 11 mands trænings og kampbane |
Torsdag | 17:45 - 19:00 | Bane 4 11 mands trænings og kampbane |
StillingU15 Drenge Liga 4 (2009) 11:11 - Vinter • Pulje 57
Pos. | Hold | Kampe | V | U | T | Point | |
1 | Galten FS | 6 | 4 | 1 | 1 | 13 | |
2 | Stavtrup/Viby | 6 | 3 | 1 | 1 | 10 | |
3 | Harlev IK | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | |
4 | FC Skanderborg (1) | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | |
5 | AIA/Tranbjerg | 6 | 3 | 0 | 3 | 9 | |
6 | Kjellerup IF | 6 | 2 | 0 | 4 | 6 |
|
7 | FC Århus Syd | 6 | 1 | 1 | 3 | 4 | |
8 | Hørning IF | 6 | 1 | 1 | 4 | 4 |
|
StillingU15 Drenge Liga 4 (2009) 11:11 - forår 2024 • Pulje 538
Pos. | Hold | Kampe | V | U | T | Point | |
1 | AIA/Tranbjerg | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
2 | FC Skanderborg (1) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
3 | HEI | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
4 | IF Lyseng | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
5 | VSK Aarhus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
6 | Aabyhøj IF | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
StillingU15 Drenge Liga 4 (2009) TT (3 k.) • Pulje 44
Pos. | Hold | Kampe | V | U | T | Point | |
1 | FC Skanderborg (1) | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | |
2 | Lystrup IF | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | |
3 | AIA/Tranbjerg | 3 | 1 | 0 | 1 | 3 | |
4 | Galten FS | 3 | 1 | 0 | 1 | 3 |
|
5 | FC Århus Syd | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 |
|
6 | Stavtrup/Viby | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 |
KampprogramU15 Drenge Liga 4 (2009) 11:11 - Vinter • Pulje 57
November 2023
Januar 2024
Februar 2024
Marts 2024
KampprogramU15 Drenge Liga 4 (2009) 11:11 - forår 2024 • Pulje 538
April 2024
Maj 2024
Juni 2024
KampprogramU15 Drenge Liga 4 (2009) TT (3 k.) • Pulje 44
Marts 2024
Holdets aktiviteterDrenge årgang 2009
Marts 2024
April 2024
Maj 2024
Juni 2024
Spillerliste
Akram Mahboub Alhara
Arthur Lock
Christian Steiner Christensen
Daniel Jensen
Ejner Bøllingtoft Juul
Fabian Pfann Bagger
Jonas Kunnerup Mohrsen
Jaakusaaq Holbech
Levi Mandu Martin
Louii Tümmler-Andersen
Milo Malmkvist
Ozan Dursun
Patrick Frier
Rasmus Ahrendt Knudsen
Sander Pugdal Vanghøj
Tim Verholt
Vitus A Mørkøv Debess
Vitus Birkedal