Menu

Fodboldskoler

       FODBOLDSKOLELEDER

Kasper Laursen

mail: aia.fodboldskole@gmail.com

tlf.: 27112894

                                 



Mini Fodboldskolen:
Kim Frandsen
Tlf: 5194 5727
Mail: frandsensport@outlook.dk


Mini Fodboldskolen:
Kim Primdahl Larsen
Tlf: 5230 1412
Mail: kim@primdahl-larsen.dk


  DBU Pigeraketten:
Henrik Thor
Tlf: 2525 2242
Mail: thor.jensen@privat.dk

Nyheder 08. december kl. 09:54
Tilmelding Fodboldskole 2022
Nyheder
30. september kl. 15:17 Vind vin fra Decato Vine
Nyheder
30. september kl. 08:15 Vind lækre produkter fra Frisør Vest
Nyheder
30. september kl. 08:13 Cafe AIA sponserer pizza til lotteriet
Nyheder
29. september kl. 07:29 Vind gavekort fra By Hein
Klubbens kommende kampe
Januar 2022
16.
søndag
09.30
Nr. Bjært/Strandhuse IF
Spillet
Herrer
U8
U8 Drenge A Region 3 Futsal (2014) - (16/1-2022) • Pulje 22
Torsted Hallen Hal 2
AIA/Tranbjerg (1)
Torsted Hallen Hal 2
16.
søndag
09.41
FC Skanderborg (1)
Spillet
Herrer
U8
U8 Drenge A Region 3 Futsal (2014) - (16/1-2022) • Pulje 22
Torsted Hallen Hal 2
AIA/Tranbjerg (B) (2)
Torsted Hallen Hal 2
16.
søndag
09.41
VRI (U9 Pi. B)
Spillet
Herrer
U8
U8 Drenge C Region 3 Futsal (2014) - (16/1-2022) • Pulje 23
Spektrum Odder, Hal 1
AIA/Tranbjerg (2)
Spektrum Odder, Hal 1
16.
søndag
09.52
AIA/Tranbjerg (1)
Spillet
Herrer
U8
U8 Drenge C Region 3 Futsal (2014) - (16/1-2022) • Pulje 23
Spektrum Odder, Hal 1
VRI (U7 Dr.)
Spektrum Odder, Hal 1
16.
søndag
10.03
AIA/Tranbjerg (1)
Spillet
Herrer
U8
U8 Drenge A Region 3 Futsal (2014) - (16/1-2022) • Pulje 22
Torsted Hallen Hal 2
FC Skanderborg (1)
Torsted Hallen Hal 2
16.
søndag
10.03
AIA/Tranbjerg (2)
Spillet
Herrer
U8
U8 Drenge C Region 3 Futsal (2014) - (16/1-2022) • Pulje 23
Spektrum Odder, Hal 1
Nr. Bjært/Strandhuse IF
Spektrum Odder, Hal 1
16.
søndag
10.13
AIA/Tranbjerg
Spillet
Herrer
U9
U9 Drenge C Region 3 Futsal (2013) - (16/1-2022) • Pulje 21
KHIF Hallen
VRI
KHIF Hallen
16.
søndag
10.14
AIA/Tranbjerg (B) (2)
Spillet
Herrer
U8
U8 Drenge A Region 3 Futsal (2014) - (16/1-2022) • Pulje 22
Torsted Hallen Hal 2
FC Skanderborg (B) (2)
Torsted Hallen Hal 2
16.
søndag
10.14
Sabro IF
Spillet
Herrer
U8
U8 Drenge C Region 3 Futsal (2014) - (16/1-2022) • Pulje 23
Spektrum Odder, Hal 1
AIA/Tranbjerg (1)
Spektrum Odder, Hal 1
16.
søndag
10.26
Kolt/Hasselager IF
Spillet
Herrer
U9
U9 Drenge C Region 3 Futsal (2013) - (16/1-2022) • Pulje 21
KHIF Hallen
AIA/Tranbjerg
KHIF Hallen
16.
søndag
10.36
FC Skanderborg (B) (2)
Spillet
Herrer
U8
U8 Drenge A Region 3 Futsal (2014) - (16/1-2022) • Pulje 22
Torsted Hallen Hal 2
AIA/Tranbjerg (1)
Torsted Hallen Hal 2
16.
søndag
10.36
AIA/Tranbjerg (2)
Spillet
Herrer
U8
U8 Drenge C Region 3 Futsal (2014) - (16/1-2022) • Pulje 23
Spektrum Odder, Hal 1
AIA/Tranbjerg (1)
Spektrum Odder, Hal 1
16.
søndag
10.47
AIA/Tranbjerg (B) (2)
Spillet
Herrer
U8
U8 Drenge A Region 3 Futsal (2014) - (16/1-2022) • Pulje 22
Torsted Hallen Hal 2
Nr. Bjært/Strandhuse IF
Torsted Hallen Hal 2
16.
søndag
10.52
VRI
Spillet
Herrer
U9
U9 Drenge C Region 3 Futsal (2013) - (16/1-2022) • Pulje 21
KHIF Hallen
AIA/Tranbjerg
KHIF Hallen
16.
søndag
11.05
AIA/Tranbjerg
Spillet
Herrer
U9
U9 Drenge C Region 3 Futsal (2013) - (16/1-2022) • Pulje 21
KHIF Hallen
Kolt/Hasselager IF
KHIF Hallen
16.
søndag
11.09
AIA/Tranbjerg (1)
Spillet
Herrer
U8
U8 Drenge A Region 3 Futsal (2014) - (16/1-2022) • Pulje 22
Torsted Hallen Hal 2
AIA/Tranbjerg (B) (2)
Torsted Hallen Hal 2
16.
søndag
11.09
AIA/Tranbjerg (1)
Spillet
Herrer
U8
U8 Drenge C Region 3 Futsal (2014) - (16/1-2022) • Pulje 23
Spektrum Odder, Hal 1
Nr. Bjært/Strandhuse IF
Spektrum Odder, Hal 1
16.
søndag
11.31
VRI (U7 Dr.)
Spillet
Herrer
U8
U8 Drenge C Region 3 Futsal (2014) - (16/1-2022) • Pulje 23
Spektrum Odder, Hal 1
AIA/Tranbjerg (2)
Spektrum Odder, Hal 1
16.
søndag
11.42
VRI (U9 Pi. B)
Spillet
Herrer
U8
U8 Drenge C Region 3 Futsal (2014) - (16/1-2022) • Pulje 23
Spektrum Odder, Hal 1
AIA/Tranbjerg (1)
Spektrum Odder, Hal 1
16.
søndag
11.45
AIA/Tranbjerg
Spillet
Herrer
U11
U11 Drenge C Region 3 Futsal (2011) - (16/1-2022) • Pulje 17
KHIF Hallen
Kolt/Hasselager IF
KHIF Hallen
16.
søndag
12.04
Sabro IF
Spillet
Herrer
U8
U8 Drenge C Region 3 Futsal (2014) - (16/1-2022) • Pulje 23
Spektrum Odder, Hal 1
AIA/Tranbjerg (2)
Spektrum Odder, Hal 1
16.
søndag
12.15
Mørke IF (U13 Pi. L3)
Spillet
Herrer
U11
U11 Drenge C Region 3 Futsal (2011) - (16/1-2022) • Pulje 17
KHIF Hallen
AIA/Tranbjerg
KHIF Hallen
16.
søndag
12.45
Bramdrupdam GIF (Liga 2)
HHT
Kvinder
Senior
Kvinder Liga 3 Futsal (16/1-2022) • Pulje 4
Stensballe Hallen
AIA/Tranbjerg
Stensballe Hallen
16.
søndag
13.00
AIA/Tranbjerg
Spillet
Herrer
U11
U11 Drenge C Region 3 Futsal (2011) - (16/1-2022) • Pulje 17
KHIF Hallen
Mørke IF
KHIF Hallen
16.
søndag
13.30
AIA/Tranbjerg
6 - 0
Kvinder
Senior
Kvinder Liga 3 Futsal (16/1-2022) • Pulje 4
Stensballe Hallen
Nørremarkens fS
Stensballe Hallen
16.
søndag
13.30
FC Skanderborg (2)
Spillet
Herrer
U11
U11 Drenge C Region 3 Futsal (2011) - (16/1-2022) • Pulje 17
KHIF Hallen
AIA/Tranbjerg
KHIF Hallen
16.
søndag
14.15
Fuglebakken KFUM
1 - 0
Kvinder
Senior
Kvinder Liga 3 Futsal (16/1-2022) • Pulje 4
Stensballe Hallen
AIA/Tranbjerg
Stensballe Hallen
16.
søndag
15.00
AIA/Tranbjerg
0 - 5
Kvinder
Senior
Kvinder Liga 3 Futsal (16/1-2022) • Pulje 4
Stensballe Hallen
Aabyhøj IF
Stensballe Hallen