Nyheder
Kontingentbetaling - Ændring af betalingskort
Nyhedsarkiv
18. januar kl. 17:15
Indkaldelse til Generalforsamling Oldboys 8/2 2024
Nyhedsarkiv
29. december kl. 11:24
Nytårstræf i Klubhuset 31/12 23 kl. 11-14
Nyhedsarkiv
02. november kl. 20:10
2. divisionsbold på Grønløkke 4/11 23 kl. 14:00
Nyhedsarkiv
22. oktober kl. 19:53
Indvielse af kunstgræsbanen 28/10 2023
Klubbens kommende kampe
April 2024
|
|||||||
27.
lørdag
|
|
U7 Drenge Nybegynder (2017) 5:5 - 27/4 2024 • Pulje 12
BRAVIDA Kunstgræsbane (Tranbjerg)
|
|
BRAVIDA Kunstgræsbane (Tranbjerg)
|
|||
27.
lørdag
|
|
U7 Drenge Nybegynder (2017) 5:5 - 27/4 2024 • Pulje 12
BRAVIDA Kunstgræsbane (Tranbjerg)
|
|
BRAVIDA Kunstgræsbane (Tranbjerg)
|
|||
27.
lørdag
|
|
U7 Drenge Letøvede (2017) 5:5 - 27/4 2024 • Pulje 4
Spektrum Odder
Bane 5 - Kunstgræsbane
|
|
Spektrum Odder
Bane 5 - Kunstgræsbane
|
|||
27.
lørdag
|
|
U7 Drenge Nybegynder (2017) 5:5 - 27/4 2024 • Pulje 12
BRAVIDA Kunstgræsbane (Tranbjerg)
|
|
BRAVIDA Kunstgræsbane (Tranbjerg)
|
|||
27.
lørdag
|
|
U7 Drenge Letøvede (2017) 5:5 - 27/4 2024 • Pulje 4
Spektrum Odder
Bane 5 - Kunstgræsbane
|
|
Spektrum Odder
Bane 5 - Kunstgræsbane
|
|||
27.
lørdag
|
Omklædning 9 |
Herrer Serie 1 - Forår 2024 • Pulje 9
BRAVIDA Kunstgræsbane (Tranbjerg)
BRAVIDA Kunstgræsbane (Tranbjerg)
|
Omklædning 7 |
BRAVIDA Kunstgræsbane (Tranbjerg)
BRAVIDA Kunstgræsbane (Tranbjerg)
|
|||
27.
lørdag
|
|
U12 Drenge B1 (2012) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 35
Buskelundskolen
|
|
Buskelundskolen
|
|||
27.
lørdag
|
|
U7 Drenge Letøvede (2017) 5:5 - 27/4 2024 • Pulje 4
Spektrum Odder
Bane 5 - Kunstgræsbane
|
|
Spektrum Odder
Bane 5 - Kunstgræsbane
|
|||
27.
lørdag
|
5 |
U10 Drenge C1 (2014) 5:5 - Forår 2024 • Pulje 28
Koncenton Park (ASA græsbaner)
Kunst 4.2
|
6 |
Koncenton Park (ASA græsbaner)
Kunst 4.2
|
|||
27.
lørdag
|
Omklædning 8 |
Herrer Serie 4 - Forår 2024 • Pulje 81
BRAVIDA Kunstgræsbane (Tranbjerg)
BRAVIDA Kunstgræsbane (Tranbjerg)
|
Omklædning 6 |
BRAVIDA Kunstgræsbane (Tranbjerg)
BRAVIDA Kunstgræsbane (Tranbjerg)
|
|||
28.
søndag
|
Omklædning 2 |
U10 Drenge B2 (2014) 5:5 - Forår 2024 • Pulje 18
Aabyhøj Stadion
Højbanen 1A
|
Omklædning 2 |
Aabyhøj Stadion
Højbanen 1A
|
|||
29.
mandag
|
Omklædning 7 |
U13 Drenge Liga 3 (2011) 11:11 - forår 2024 • Pulje 727
Grønløkke Stadion
BRAVIDA Kunstgræsbane (Tranbjerg)
|
Omklædning 4 |
Grønløkke Stadion
BRAVIDA Kunstgræsbane (Tranbjerg)
|
|||
29.
mandag
|
Jyske Bank omkl. 3 |
U13 Piger C1 (2011) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 50
Volkswagen Park Græs
8 Mands græsbane 1
|
Jyske Bank Omkl. 4 |
Volkswagen Park Græs
8 Mands græsbane 1
|
|||
29.
mandag
|
Omklædning 9 |
ØOB Oldboys 45 år 7 mands 2023-24 • Kreds 14
BRAVIDA Kunstgræsbane (Tranbjerg)
Bane 8 A kunstgræs mod bane 1
|
Omklædning 5 |
BRAVIDA Kunstgræsbane (Tranbjerg)
Bane 8 A kunstgræs mod bane 1
|
|||
29.
mandag
|
|
ØOB Oldboys 55 år 7 mands 2023-24 • Kreds 16
Vejlby/Risskov Centret
|
|
Vejlby/Risskov Centret
|
|||
29.
mandag
|
Omklædning 8 |
ØOB Oldboys 35 år 11 mands 2023-24 • Kreds 4
BRAVIDA Kunstgræsbane (Tranbjerg)
BRAVIDA Kunstgræsbane (Tranbjerg)
|
Omklædning 6 |
BRAVIDA Kunstgræsbane (Tranbjerg)
BRAVIDA Kunstgræsbane (Tranbjerg)
|
|||
30.
tirsdag
|
|
U15 Drenge Liga 4 (2009) 11:11 - forår 2024 • Pulje 538
Aabyhøj Stadion
|
|
Aabyhøj Stadion
|
|||
30.
tirsdag
|
|
U14 Drenge Liga 4 (2010) 11:11 - forår 2024 • Pulje 640
SuperBrugsen Kolt Park
|
|
SuperBrugsen Kolt Park
|
|||
30.
tirsdag
|
Omklædning 4 |
U11 Piger C (2013) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 70
Grønløkke Stadion
Bane 8 B kunstgræs væk bane 1
|
Omklædning 6 |
Grønløkke Stadion
Bane 8 B kunstgræs væk bane 1
|
|||
Maj 2024
|
|||||||
1.
onsdag
|
Omklædning 9 |
U13 Drenge C1 (2011) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 11
Grønløkke Stadion
Bane 8 A kunstgræs mod bane 1
|
Omklædning 7 |
Grønløkke Stadion
Bane 8 A kunstgræs mod bane 1
|
|||
1.
onsdag
|
|
Kvinde C2 (+15) 7:7 - Forår 2024 • Pulje 313
Aabyhøj Stadion
|
|
Aabyhøj Stadion
|
|||
1.
onsdag
|
6 |
ØOB Oldboys 60 år 7 mands 2023-24 • Kreds 18
Lyseng Idrætspark
Kunstbane
|
5 |
Lyseng Idrætspark
Kunstbane
|
|||
1.
onsdag
|
|
M+32 7:7 - Forår 2024 • Pulje 151
Dagnæs murerforretning/Dagnæs stadion
|
|
Dagnæs murerforretning/Dagnæs stadion
|
|||
1.
onsdag
|
Omklædning 4 |
Kvinde C1 (+15) 7:7 - Forår 2024 • Pulje 302
Grønløkke Stadion
Bane 8 A kunstgræs mod bane 1
|
Omklædning 6 |
Grønløkke Stadion
Bane 8 A kunstgræs mod bane 1
|
|||
2.
torsdag
|
|
Herrer Serie 1 - Forår 2024 • Pulje 9
Søften Idrætsanlæg
|
|
Søften Idrætsanlæg
|